| MalinaH a întrebat:

Mi-am facut un video clip cu windows video maker din poze si i-am pus si o melodie si nu stiu ca sa fac sa il pot pune you tube.ma puteti ajuta.mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont pe youtube, iar langa SEARCH si BROWSE se afla UPLOAD.Intri in UPLOAD si iti apare un chenar galben unde scrie UPLOAD VIDEO intri acolo si cauti in calculatorul tau video-ul respectiv! Mie de obicei cand vroiam sa pun un video creat cu windows video maker pe youtube nu mergea. Poate iti merge tiewinking

5 răspunsuri:
| MalinaH explică:

Am cont da nu ma lasa ca imi zice erorr copying file

| dulcik a răspuns:

Daca ai cont intri i contul tau si dupa dai acolo pe upload

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Intai iti faci cont(create account). apoi sign in, upload si pui melodia.

| alexunder12 a răspuns:

Daca l-ai exportat intr-un fisier video. Iti faci cont pe youtube.com, dai la upload a video si urmezi instructiunile.

| bubu_6005 a răspuns:

happy E foarte simpluhappyAi cont de youtube? Daca vrei te ajuthappyda-mi add pe mess la yon3la_blackangel si t ajuthappy:*