| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pus in cap toata comunitatea de black metalisti, heavy metalisti, metalisti etc. de pe TPU. De ce nu imi spuneti in fata ce va deranjeza la raspunsurile si intrebarile pe care le-am postat? Sunt un tip deschis. Pot accepta orice mai putin vocabularul de mahala. Exprimati-va opinia liber dar pe un ton civilizat.Stati linistit, nu am o idee si aceea fixa.Haideti, dati frau liber imaginatiei si vorbelor.

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu cred că vreunu' din noi te-a înjurat sau ţi-a vorbit urât pentru că ai postat întrebările alea. Am văzut că nu-ţi place metalul, e problema ta, dar nu încerca să ne faci pe noi să ascultam Evanescence. Totuşi, când ne insulţi muzica îţi dai seama că nici noi nu ne simţim prea bine. Ai spus că deathul şi blackul sunt cele mai dezgustătoare genuri sau ceva pe acolo...

| TheDarkEmpire a răspuns:

@angus35, sincer, eu n-am nimic impotriva ta.Ti-am vazut intrebarile si la unele chiar am raspuns. Daca tie nu iti place si consideri ca anumite subgenuri ale rock-ului au o influenta negativa asupra celor care le asculta, parerea ta.Insa, nu incerca sa schimbi pe cineva.Acolo e problema...

| Polaris a răspuns:

Şi o să ajungem la vreun punct mai evoluat decât cel prezent?

| Necrophagist a răspuns:

Eşti prea bun pentru noi, nu-ţi mai bate capul.

| Necrophagist a răspuns:

Cu topicul ăsta facem pipi între corzile viorii, nimeni nu-şi schimbă opinia.

| Necrophagist a răspuns:

Last chance da şi unii dintre noi am zis n lucruri despre creştinism & co

| Necrophagist a răspuns:

*Se aude vântul˙*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mhn24
Daca vreti voi da daca nu nu.