| Andrei Robert a întrebat:

Mi se pare cea mai trista melodie hip-hop, romaneasca...si inca cine o canta:D
http://www.youtube.com/watch?v=6AwcJZQOr50
Intrumentalul e prea de tot... te face sa :((
Eu zic ca ai ce invata din versurile acestea...:(
Voi ce parere aveti?
Stiti si altele mai triste?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da stiu. e misto rau melodie asta crying( =p~~

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mi se parea faina mai demult, mesajul este bun dar nu transmis corect si versurile sunt slabe. Piesa asta nu imi inmoaie sufletul deloc.stiu cateva piese triste daca vrei sa le ascultzi:Nane-nascut ghinionist, Nane-poveste de seara, Nane-nu mai e la fel, Nane-nimeni, si cateva pe care cred ca le stiu multi Liric-nu mai suntem impreuna, Bullet-a fost odata. sper sa iti placa!winking