| liiaa a întrebat:

MIe imi plac manelele dar si muzica usoara ffff mult.Cand ascult muzica manele ceilalti copii zic ca nu este la moda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e drept nici mie nu imi plac manelele din mai multe motive la moda acum nu e decat genul asta de house de la david deejay in coace si da pentru cei care asculta manele e normal sa fie la moda insa pentru noi care nu ascultam acest gen nu este la moda

| Oana_4980 a răspuns:

Manelele mă fac să vomit :-& şi nu, nu sunt la modă. Acum muzica la modă este house; exemplu: Inna.

| TOLBA_8059 a răspuns:

Si eu ascult manele si imi plac mult
daca nu ar fi la moda de ce le asculta atatia oameni
gandeste-tewinkingwinking