| nanotek34 a întrebat:

Mixez muzica De mult timp. Dar inca nu am aflat si nici nu am auzit de un program cu care pot inregistra ce vorbesc la microfon si sal editez (sa-i schimb intonatia, acentul sau sa vb cu un glas schimbat ) Lucrez mult cu Audacity da nu reusesc sa fac ce doresc. Imi puteti recomanda si alte program sau niste informati uitele pe audacity?

1 răspuns:
| oky a răspuns:

Am si eu un prieten care se ocupa cu asa ceva si i-am spus sa imi mixeze si mie o melodie si mi-a spus ca ii trebuie vocea mea ca stie el cum sa o modifice. Daca vrei sa vorbesti cu el si sa il intrebi cum si cu ce program face asta trimite un msj in pvt cu id u.