| missouri a întrebat:

'Morning! `
Am auzit de dimineata o melodie la radio, nu mi-aduc aminte cu exactitate versurile dar era ceva de genul "only you... [ nu stiu ce ] higher, higher, higher ". La al 3-lea "higher" era ceva de genu` : higheeer! Era o voce asemanatoare cu cea a Elenei Gheorghe. happy
Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Cumva Kylie Minogue - All the lovers? Ca melodia asta contine "higher, higher, higher"! Si daca intr-adevar e Kylie Minogue, crede-ma Elena Gheorge e NIMIC pe langa aceasta diva :X
uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=zixQYDeRtzI

| missouri explică:

Nu.am gasit-o oricum.
Era chiar Elena Gheorghe - I`m on fire. happy