| Dumnezău a răspuns:

Amandoua melodiile sunt bune, dar de data asta aleg Three Days Grace, imi place mult melodia de la ei.

| TeoPT a răspuns:

Știu că ar trebui să zic Nightwish, dar. Three Days Grace.

| TeoPT a răspuns:

@reversethiscurse
TDG sunt heavy când o să fiu eu Adam Gontier.

| AG a răspuns:

Eu nu pot alege intre ele pentru ca sunt doua formatii care imi place foarte mult. Plus: genuri diferite.

| MasterGoldX a răspuns:

Nightwish, ii stiu mai demult. dar nici 3 days grace nu sunt rai.

| reversethiscurse a răspuns:

Sunt 2 stiluri diferite... nightwish e metal simfonic si three days grace e heavy... daca erau acelasi stil puteam sa fac o diferentawinking

| reversethiscurse a răspuns:

@7h30
in unele melodii au tenta de heavywinking

| Sophie90 a răspuns:

Three Days Grace

| FallenRichard a răspuns:

Nightwish forever,imi place la nebunie, si formula actuala fara Tarja, rock on!(la fel imi place si Sirenia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Three Days Grace - Animal I have become, fara dubiu. E prima melodie rock pe care am ascultat-o deci ocupa un loc special in mp3 pentru mine. Si logic, imi si place foarte mult.