| anonim_4396 a întrebat:

Niste melodii metal mai noi daca se poatehappymersi

36 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Dacă asculţi metal adevărat nu te *** cât de vechi e.

| wforweirdo a răspuns (pentru LastChance):

Da nu ai văzut că înainte cerea "manele frumoase"?

| LastChance a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu stau să mă uit la toate întrebările puse de fiecare user.

| wforweirdo a răspuns (pentru LastChance):

Nici eu, nu ma asta ma refeream. Intrebarile alea doua erau destul de aproape una de cealalta pe site, de aia ziceam.

| LastChance a răspuns (pentru wforweirdo):

Oh, chiar nu am vazut. thinking

| LastChance a răspuns:

Nu m-am simţit, dar m-a amuzat copios ce ai scris mai sus. Chiar m-ai făcut să râd, pot spune sincer. Dacă tu te dai marele rocker cu *** mare de ce slob. oz ceri piese noi? Poate pentru că nu ai habar şi eşti doar un mic obsedat care se crede interesant dacă ascultă manele acasă şi în rest cică rupe metalul. Eşti jalnic!

| LastChance a răspuns:

In primul rand vorbesti prostii.
In al doilea rand, daca te interesa si stiai toate piesele vechi pe dinafara era logic sa le stii si pe cele noi... Esti wanna be. Imi e scarba de persoanele ca tine.

| LastChance a răspuns:

Aşa e. Noi suntem nişte manelişti de 2 bani, iar tu eşti un rocker adevărat.
Dacă ai fii avut măcar peste 12 ani ai fii inţeles ce vreau eu să-ţi spun. oh go on

| LastChance a răspuns:

12 ani, dispari!

| LastChance a răspuns:

Eşti o labă mică, neînsemnată şi nebagată în seamă. Mi-e milă de tine.

| LastChance a răspuns:

Am si alte lucruri de facut in afara sa-mi pierd timpul explicand redusilor mintal si cersetorilor de atentie ca tine, ceva ce nu pot intelege. Sunt departe de manea, departe de comerciale si chiar daca vei continua sa o spui, stai linistit, nu ma deranjeaza. Ma doare-n *** de parerea ta. Nu trebuie sa-ti demonstrez tie ca ascult black metal sau rock classic. Nu stiu de ce continui sa ma ataci aiurea, fara macar o dovada concreta. Esti demn de mila.

| LastChance a răspuns:

Nu m-ai umilit niciodata si chiar incepe sa mi se para o pierdere de timp sa discut cu tine. Crezi ca esti ceea ce nu esti si crezi ca faci ceea ce nu faci. Esti doar un amarat de poser dornic de atentie, cum am mai spus.
P. S. - Daca nu activez diacriticile nu inseamna ca nu scriu corect.

| Malphas a răspuns (pentru Holocaust):

Auzi tu esti dobitoaca?

| Holocaust a răspuns (pentru Malphas):

Nu-ţi place Rick Astley, pateticule?:(
http://youtu.be/25JiM_5n_Kc (Poate te atinge titlul piesei)

| Holocaust a răspuns:

*** mea.De unde să ştiu că tu asculţi şi death,"manelistule"?
N-are de ce să se aplice titlul la mine.Cannibal Corpse e cam mainstream.Altceva n-ai?
http://youtu.be/IkCCH67KFOs

| Holocaust a răspuns (pentru Malphas):

Aşa e. M-ai prins.Sunt o manelistă ordinară care nu poate agreea muzica adevărată, coprofag ce eşti.
Acum, dacă mă scuzi, eu o să mă retrag în peştera mea să ciopârţesc nişte cadavre pe ritmurile lu' Salam, preferabil pe mă-ta. Ia spune... e familiarizată cu formolul?

| Holocaust a răspuns:

Nu ştiu dacă faci trolling sau eşti într-adevăr prost, dar n-ar strica să mai dai câteodată şi pe metalhead, în loc să te plângi pe aici ca un căcat eşuat.Mai bine taci, şi du-te să freci nişte toalete.
Mă bucur că n-ai negat faptul că eşti coprofag.Totuşi, te-am întrebat ceva de mă-ta. Îmi răspunzi?

| Holocaust a răspuns:

Asta pentru că nu meriţi. Oamenii ca tine mă dezgustă... aşa că îi tratez ca atare. Nu dau doi bani pe părerea altora despre mine, deci poţi să o arunci la gunoi.Nu te mai obosi să-mi dai reply, c-o faci degeaba.
Baftă, coprofagule!

| anonim_4396 explică (pentru Holocaust):

Saraca de tine, ia spune tu mie de cate ori ai reeditat acest raspuns?laughingcopila nesigura pe sine si timorata ce estihee heehai ca mi-a dat o lacrima.

| Holocaust a răspuns:

Aşa e.Acum sunt o emo penibilă. O să mă duc într-o cameră rotundă ca să-mi caut un colţ în care să-mi petrec veacul. O să am o lamă în mâna dreaptă şi o seringă cu heroină în stânga. Şi-o să plâng...laughingDa, da.

Răspuns utilizator avertizat
| NuclearAssault a răspuns:

Pot sa te intreb si eu la ce **** mea iti trebuie tie metal nou? Muzica metal e ca vinul, cu cat e mai vechi, cu atat e mai bun...

| AndiNyctophilia a răspuns:

Tu măcar ai idee cu ce se mănâncă genul acesta de muzică? M-am săturat până-n gât de retarzi care se dau mari rocări punând întrebări de genul. Ai ascultat toate melodiile de la toate trupele vechi de ceri altele noi?!? Gunoiule, nu meriţi să asculţi metal.