| anonim_4396 a întrebat:

Niste melodii metal mai noi daca se poatehappymersi

36 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Eşti o labă mică, neînsemnată şi nebagată în seamă. Mi-e milă de tine.

| LastChance a răspuns:

Am si alte lucruri de facut in afara sa-mi pierd timpul explicand redusilor mintal si cersetorilor de atentie ca tine, ceva ce nu pot intelege. Sunt departe de manea, departe de comerciale si chiar daca vei continua sa o spui, stai linistit, nu ma deranjeaza. Ma doare-n *** de parerea ta. Nu trebuie sa-ti demonstrez tie ca ascult black metal sau rock classic. Nu stiu de ce continui sa ma ataci aiurea, fara macar o dovada concreta. Esti demn de mila.

| Holocaust a răspuns:

Aşa e.Acum sunt o emo penibilă. O să mă duc într-o cameră rotundă ca să-mi caut un colţ în care să-mi petrec veacul. O să am o lamă în mâna dreaptă şi o seringă cu heroină în stânga. Şi-o să plâng...laughingDa, da.

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

Nu m-ai umilit niciodata si chiar incepe sa mi se para o pierdere de timp sa discut cu tine. Crezi ca esti ceea ce nu esti si crezi ca faci ceea ce nu faci. Esti doar un amarat de poser dornic de atentie, cum am mai spus.
P. S. - Daca nu activez diacriticile nu inseamna ca nu scriu corect.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Tu măcar ai idee cu ce se mănâncă genul acesta de muzică? M-am săturat până-n gât de retarzi care se dau mari rocări punând întrebări de genul. Ai ascultat toate melodiile de la toate trupele vechi de ceri altele noi?!? Gunoiule, nu meriţi să asculţi metal.