| Bogdancareintreaba a întrebat:

Nu cumva stiti cand vine METALLICA in Romania?

6 răspunsuri:
| GhostBehindTheDoor a răspuns:

Eu stiam ca vine Rammstein.As vrea eu sa mai vina Metallica. laughing)

| adokdgaok a răspuns:

Prea curand nu cred ca mai vine, iar Rammstein e cea mai groaznica trupa, daca pot sa-i zic asa.

| wforweirdo a răspuns (pentru adokdgaok):

Cea mai groaznica trupa? De ce?

| adokdgaok a răspuns (pentru wforweirdo):

Pentru ca versurile sunt cu precadere in limba germana, pentru ca este muzica electronica si industrial metal care copiaza la greu heavy metal-ul. Si de asemenea, piesele lor au tenta sexuala la fel ca house-ul pe care-l urasc

| Polaris a răspuns (pentru adokdgaok):

E trist că numiți chestiuța aia produsă în România "house".

Ai cumva ceva cu limba germană? Nu ștu', nene, mie-mi place cum sună germana. Și e trist când vorbești despre versurile cu tentă sexuală când ăsta e un clișeu al heavy metal-ului de pleabă, pe care Rammstein îl abordează cu stil.

| Aneurysm a răspuns (pentru Polaris):

Ich habe keine Idea etwa du sagst.