| Laura a întrebat:

Nu e superbă melodia? :) Ce părere aveti despre ea?
http://www.trilulilu.ro/MLV/cd8ff68c3e6f3e

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

M-a cam speriat inceputul(neasteptat), dar e o melodie ok. As zice ca oricui i-ar placea daca ar avea rabdare sa asculte cap-coada. Asta e marele defect al multora...asculta 2-3 secunde, dau skip la minutul 1:43 apoi la 3:01 si na...au ascultat si ei o melodie si nu le placetongue

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare ascultă ce-i place, gusturile nu se discută.
Pa, pa.

| Laura explică:

@Legiuitoarea Ai dreptate, fiecare ascultă ce-i place. Nu am cerut ca tuturor să le placă melodia sau să aibă o părere bună despre ea.

| Oxanna a răspuns:

Ma sperie putin inceputul, in rest e okwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oxanna):

Cum e inceputul?

| ZOON a răspuns:

Super tare =)