| gorlan a întrebat:

Nu este o intrebare dar vreau sa va prezint blogul meu si daca vreti sa va uitati si voi un pic pe el... Tema este muzica rock si vreau sa incercati sa postati daca puteti... Multumesc!

p. s : Pe blog puteti scrie orice are legatura cu muzica rock si va voi ajuta cu o parere/raspuns/etc :)
Blogul este: http://newrockblog.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

"-Black Sabbath- Iron Maiden"
Huh?

| Demise a răspuns:

E misto.

| Iulia_7157 a răspuns:

Priveste cintecele,Foo figters-arlandria sau rope; ceva de evanescence, nirvana-smells like teen spirit, skillet comatose...tot sunt destul de bune