| Alexannderrr a întrebat:

Nu inteleg de ce Justin Bieber este asa de "faimos" in dislike-uri pe YouTube? Ce are? Nu ca as fi un fan. dar ce are? Adica. de ce e asa de dezaprieciat? Vreau cat mai mlute raspunsuri big grin!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Copil handicapat și plin de bani(scoși pe urma proștilor), oare ce e de „dezapreciat"?

3 răspunsuri:
| UatDaFacx3 a răspuns:

Inainte nu l suportam.lumea da dislike din cauza k el are numy melodii...nu stiu cum sa zic...''destul de plictisitoare'', dar cea pe care a lansato in noiebrie Mistletoe, este superrr, nu am pot satura ea. Dupa parerea mea e cea mai reusita piesa a lui.big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Pentru ca canta foarte urat si nah... eu sunt anti- Justin Bieber

| DeliaMarius a răspuns:

Se sparge in figuri! Mie imi e antipatic. punct