| amytzzu2000 a întrebat:

Nu ma pot hotari intre melodiile astea: inna-un momento sau alex velea-minim 2?

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce să alegi frate? Alea-s melodii? Vocea crăcănatei ăleia îmi zgârie timpanele iar versurile țiganului ăluia sunt absolut PENIBILE.

| Denisadraguta a răspuns (pentru TeoPT):

Mai tigan i ala care critica si mai cracanat i ala care observa

| TeoPT a răspuns (pentru Denisadraguta):

În loc să dai un răspuns complet stupid prin care nu transmiți nimic, puteai să cauți argumente care să mă contrazică. Dar se pare că n-ai inteligența necesară pentru a face asta straight face

| Denisadraguta a răspuns (pentru TeoPT):

Inteligenta cred ca nu ai tu avand in vedere ca "cracanata" si "tiganul" cum le zici tu au stiu cum sa se lanseze si au devenit cineva in viata si nu cred ca daca erau atat de penibili cum le zici tu aveau succesul care il au acum si fani.Dar ma rog cu unele persoane nu se poate discuta

| CautNume a răspuns:

Nu conteaza, oricum sunt la fel si nu se pot numi melodii.

| DeeaSakura a răspuns:

Parerea mea este ca Alex Velea-Minim doiwinking, si melodia innei este frumoasa si ritmata, dar asta a lui Alex este mai noua si e mult mai dansanta si ritmata si in plus intelegi si ce zice.
Deci distractie placuta pe Minim 2 smug.
Peace \/!

| Brunette13 a răspuns:

Alex velea - minim 2

| Denisadraguta a răspuns:

Alex velea minim 2

| AnNaa67 a răspuns:

Alex velea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce să hotărăşti? Sunt la fel de praf amândouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot.
http://youtu.be/anF-UAKphAA

| Raynn a răspuns:

Am un aurolac pe strada care canta mai bine decat astia doi.

| MariaBeatrice a răspuns:

Mimim 2

| megamix112 a răspuns:

Displac ambele melodii avand in vedere ca este muzica comerciala.Nu spun ca eu sunt superior fata de altii deoarece ascult o muzica care mi se pare mai potrivita dar ambele nu au semnificatie si nu transmit niciun mesaj, deci in concluzie imi provoaca repulsie.

| amytzzu2000 explică:

Pentru tine!

| Mikku a răspuns:

Minim 2

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Inna - un momento

| ralucuyza1234 a răspuns:

Eu zix Alex Velea minim 2 pentru ca este mai noua melodia.