| PlayBoySTAR a întrebat:

Nu mai stiu ce muzica sa askult plzzzzzzz imi spune si mie cineva va rog

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Vai, presupun că ești un om atât de cultivat încât ai ascultat toate genurile și toți artiștii posibili și imposibili, nu?
Încearcă să vezi mai departe de clubăreli (house, dance, rap) sau ce mai asculți tu și vei descoperi cu adevărat muzica. Succes
Baftă
(Nu de alta, dar numai cei care ascultă clubăreli pot pune astfel de întrebări)

| KoreaJapan a răspuns:

Depinde ce fel de muzica preferi. Vrei straine mai misto, Smiley love is for free, de copii cleopatra stratan mos craciun, vrei japoneze, scandal koshi tantan, vrei lente my hart weel go on, vrei manele, la asta nu ma prea pricep...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place jb