| cripsontyphoon a întrebat:

Nu pot sa fac acorduri barate la chitara. Vre-un sfat?

4 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Exercițiu... fă degetele alea să obosească.

| PopAdrian a răspuns:

Sa....mai exersezi? Cred ca este singurul sfat ce orice persoana ti l-ar da, nu o sa vina nimeni sa le faca in locul tau happy Cere ajutorul cuiva experimentat si roaga-l frumos sa stea langa tine si sa te corecteze acolo unde gresesti sa iti imbunatatesti tehnica. Spor!

| Blamely a răspuns:

Exersează, n-are nimeni cum să îți spună câteva cuvinte și brusc să-ți iasă.

| ElizaYOLO a răspuns:

Da,aici e in principal vorba de exersat, pentru ca tendoanele nu sunt acomodate cu astfel de pozitii.Incearca progresii usoare pentru inceput si incearca sa nu te grabesti. laughing