| Andrei Robert a întrebat:

Nu pot sa inteleg cum nu promoveaza nimeni aceasta melodie... e prea tare pentru vizualizarile pe care le are...
http://www.youtube.com/watch?v=lfcgqKe-xV8
E adresata celor care asculta melodii dance, house, cluberilor, sa nu primesc alte pareri de genul "wtf!?"
Voi ce ziceti...va place?

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Daalove struck e cea mai tare melodie care am ascultat`o vreodata:X.trebuie promovata 100%!:!:X

4 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Chiar e tare. Merita ascultata, pentru ca ...fie el rocker, manelist, rapper sau dubstepist... tot ar trebui sa ii placa melodia ca e prea super.

| Alicia4408 a răspuns:

E superba love struck... Poate ca nu a aparut de mult sau ceva...

| XXXMony a răspuns:

Uuu ce super pacat ca nu are vizualizari app deloc

| foreveralive a răspuns:

Daaa...e super!:-X