| topcat a întrebat:

Nu prea obisnuiesc sa pun aici muzica, dar daca tot e la moda :)
http://www.youtube.com/watch?v=C18p7QIbWqc Nu prea e flash mob dar e interesant si melodia e f catchy, pe mine ma binedispune. Ce parere aveti de melodie/video?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte fain . Imi place la nebunie . Chiar ca e catchy . Imi place si melodia si video .

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte placuta si cu un ritm care mie imi place foarte mult, chiar mi-ai produs un moment foarte placut dupa o zi stresanta si obositoare, sunt un om care iubeste muzica si de multe ori, alaturi de ea traeste din plin farmecul ei.

| carminaburana43 a răspuns:

Da de asta avem extrem de mare nevoie! De cit mai multa veselie, sa cautam motive care sa ne binedispuna mie nu mi-ar fi rusine sa dansez oriunde imi vine pofta si sa petrec numai sa fie si altii asa ca aici, ca in rest ar crede ca sunt nebunahappyE super misto! Mersi! Am sa trimit videoclipul la toate cunostintele de mess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, chiar foarte buna, mobilizatoare, m-ai inviorat.