| topcat a întrebat:

Nu prea obisnuiesc sa pun muzica, dar daca tot e la moda :)
http://www.youtube.com/watch?v=C18p7QIbWqc Nu e un flash mob prea reusit, dar melodia e f catchy si pe mine ma binedispune intotdeauna cand o ascult. Ce parere aveti de melodie/video?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte fain. Imi place la nebunie. Chiar ca e catchy. Imi place si melodia si video.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Suuuper.

| Oanny a răspuns:

Dmn dmn dmn:X:X:X o ador:X:X eram suparata dar melodia asta ma binedispus:X:X este super tare chiar ca e f catch

| Butsilee a răspuns:

Misto misto misto...imi place si dansul si melodia din astea obisnuiesc sa ascultbatting eyelashes

| Cryssy a răspuns:

Imi place. happy

| topcat explică:

Scuzeee, s-a postat de 2 ori frustrated

| topcat explică:

Scuzee s-a postat de 2 ori frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi intrebare?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca mi s-a pierdut intrebarea pe drum desi raspunsesm prima aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A, am inteles, ai postat de doua ori, nu-i nimic, o sa postez si eu tot de doua ori, melodia este frumoasa, te invioreaza si-ti da alt tonus, multumim @topcat.