| Jee354 a întrebat:

Nu stie nimeni de ce s-a despartit prea vestita trupa,,Trei sud est" si,, O-Zone"? Dau Funda pentru cele 2 raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-Zone s-a spart datorită lui Dan Bălan, care s-a decis să continue de unul singur, plecând în America.

3 Sud Est s-a spart datorită lui Mihai şi Viorel, nu mai ţin minte exact motivul lor, dar ţin minte că Duţă părea foarte surprins de decizia lor.

2 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

O-zone sa distrus din cauza lui dan balan a zis si la stiri nu stiu de ce a decis sa cante singur si sa calatoreasca de unul singur

| Jee354 explică:

Banuiam eu ca Dan Bălan a făcut această mare gresală. Mulţumesc anticipat McNigel.