| MalinaH a întrebat:

Nu stiti cum se numeste o melodie? la inceput canta o voce de fata incet si zice ceva de camera e goala(mai zice ceva la ineput da nu stiu) si apoi,, se aude o voce incet,, si o voce amsculina striga,, da muzica mai tare,, baiatu,, tare,, fata dao mai b,, tare,, f,, imi place,, b,, tare,, f,, da muzica mai tare,, cam atat stiu.mersi

Răspuns Câştigător
| HardcoreCountry a răspuns:

HI-O-da muzica mai tare

cred ca asta e

fundita?

1 răspuns:
| madalicious a răspuns:

Hi-Q - da muzica mai tare asta e : [ http://www.youtube.com/watch?v=KtL-LPxI9ls ]