| MalinaH a întrebat:

Nu stiti cumva un program in care sa tai din videoclipuri (de muzica)apoi sa le pot lipi si sa pot pune si o melodie.deci sa pot sa fac un singur videoclip din mai multe.p.s.nu am windows movie maker, si am winows 7 pe germana. daca stiti unde se gaseste wmm atunci sa imi spuneti.mersi dau fundita.sa fie full si gratis.

Răspuns Câştigător
| deeuh a răspuns:

Wave pad
Link-ul de free download e acesta
http://www.freedownloadscenter.com/......nload.html

2 răspunsuri:
| laviniawho a răspuns:

Eu folosesc Corel VideoStudio 12 (dar nu stiu daca exista varianta pentru windows 7). E usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizeaza NERO full(ai in pachet Nero wave editor) Il poti utiliza doar daca ai pachetul cu licenta