| thestiffmeister1 a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi negative la colindele mai cunoscute, nu neaparat romanesti dar sa nu fie miduri.

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Ai putea sa descarci melodia si sa iei un program de editat muzica. Sunt o gramada de astfel de programe... Trebuie doar sa ai rabdare si sa cauti cu atentie pe Internet. Am sa mai caut si eu ceva si daca aflu iti spun.
O zi buna!

| ΔH a răspuns:

@Kasumy
Nu stie nimeni la ce se revere prin 'negativ' doar dintre cei care nu stiu ce-i ala negativwinking

| thestiffmeister1 explică:

Kasumy...eu vreau doar fundalul melodiei, adica melodia fara voce

| LiLlYAnNe a răspuns:

? La ce te referi? Nimeni nu intelege la ce te referi prin "negativ". Imi poti spune la ce te referi? Poate te pot ajuta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as sugera sa cauti pe youtube melodiile originale. apoi sa te interesezi de vreun program care sa detaseze vocalul de negativ. am impresia ca exista chiar si siteuri care fac asta, fara sa trebuiasca sa instalezi tu ceva. dar de multe ori gasesti negativele deja pe youtube.

| kosti_6044 a răspuns:

Cele mai tari site-uri de negative sunt: www.karaoke1.webs.com, www.negative-karaokefree.webs.com