| mrman a întrebat:

Nu stiti va concerta Eminem in Romania in 2013? oricum era mult mai bine daca il aduceau pe el nu pe ciudata aia de gaga daca stiti ceva date in legatura cu un posibil concert al lui eminem in Romania va rog sa-mi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Wut a răspuns:

Http://life.hotnews.ro/......i-2015.htm
Daca o sa fie capitala tineretului din Europa, ma gandesc ca o sa vina acolo la urma urmei.

2 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Cica o sa lanseze un nou album in 2013...deci sa speram ca o sa treaca si pe la noi. oricum eu imi doresc nespus de mult sa vina :X

| mrman explică (pentru Sunshine18):

Crede-ma nu esti singurul