| Bacemi a întrebat:

Nu stiu cati apreciati melodia urmatoare dar am zis sa o postez mai ales pentru pasii de dans. Mie imi place mult sa dansez pe melodii de acestea cu pasi de dansi speciali gen El Meneaito, La Cucaracha, Asereje sau Macarena. Cum vi se par pasii de dans? Dar melodia?

http://www.youtube.com/watch?v=G3n7lrJfCnE&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Vai, Cat dansam pe melodia asta cand eram mica.:X
mi-ai facut o mare bucurie ca mi-ai adus aminte de ea.:X Merci

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Este... interesanta. Merge o repetitie ca sa o dansam de revelion.hee hee

| Munchkin a răspuns:

laughing Ce îmi plăcea melodia asta când eram mică. Şi acum îmi mai place într-un fel, dar mă amuză.