| Shadow_6398 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, dar ma straduiesc sa fiu cat mai explicit cu putinta. Vreau si eu sa aflu numele unei melodii dar stiu numai cateva franturi din videoclipul ei. Prin urmare: o tipa blonda care pluteste deasupra unei zone calamitate - ceva in genul Hiroshima: este o casa care se ridica in aer iar tipei i se scurge ceva din picioare! Stiu, este o exprimare destul de ambigua, dar daca ma puteti ajuta, dau fundita! A, sa nu uit, melodia este lenta!

Răspuns Câştigător
| Creatorul24 a răspuns:

Shadow daca stii niste versuri de la ea cauta pe google si sigur gasesti