| TeoPT a întrebat:

O melodie frumoasă (Sigur o știți deja) Doar vă aduc aminte de ea :))

http://www.youtube.com/watch?v=DH5R2EoN6m8

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, vai, e genială love struck. Mamei îi place mult, mie și mai.
Îmi pare rău că nu m-am născut în anii aceia, pe atunci nici nu se pomenea de house sad. Avea mama 5 ani când s-a lansat melodia.
Mersi mult, Teo love struck.

| TeoPT explică:

@Jelli

Știu sentimentul.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi ce nu înțeleg eu? De ce ai primit doar un răspuns? Ciudat, întrebările despre biberon au zeci de răspunsuri și ajung la populare, iar cele de genul ăsta în care se cere doar o părere...aiurea. Sau poate s-au rușinat că nu știu melodia? Nu cred că era problemă, că auzeau acum de ea.

| Pepper9 a răspuns:

Mersi de melodielove struck
Eu nu o stiam,dar niciodata nu e prea tarziu sa descoperi muzica buna.
Cum spune si @Jelii, as fi vrut si eu sa ma nasc in anii aceia pentru ca atunci era muzica,nu cum e acum:bieber, miley cyrus, rebecca black sau mai stiu eu ce...