auran
| auran a întrebat:

O noapte placuta... http://www.youtube.com/watch?v=Nk3YMAJm-zI&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VW6y0O2Q44A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4QpRCK1IbiE
http://www.youtube.com/watch?v=5lMbVzFtvM8
am uitat sa-ti spun ca si Loreena McKennitt este una dintre preferatele mele.

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiiii, dar tu unde ai stat pitita pana acum?

| ioanaa a răspuns:

Chiar e ok melodia, as putea adormi ca un bebe ascultand-o happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ioanaa-pai cine te lasa sa adormi? tu te-ai intrebart? laughing

| Puiutz a răspuns:

Relaxanta melodieeee love struck. o noapte buna si tie:d.si somnic pufoshappy:*

pupimik
| pupimik a răspuns:

Iar nu vad dincolo toate raspunsurile. voi muri incet! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran, m-a furat atat de mult melodia, incat am uitat sa-ti urez noapte buna si somn usor. data viitoare am sa fiu mai atent, insa daca si tu ne oferi astfel de melodii, noi ce sa facem? tongue

auran
| auran explică:

Ascult muzica si incerc sa ma relaxez - sunt stresata

| ioanaa a răspuns:

De ce esti stresata?

pupimik
| pupimik a răspuns:

Auran. eu de obicei ma calmez scriind. Ori iau o foaie si un pix... ori incep sa rup tastatura in word.Cateodata pe blog.
Incearca si tu sa iti scrii gandurile undeva... poate te ajuta sa te relaxezi

auran
| auran explică:

Ioana ale valuri tinete... voi incerca Pupi

auran
| auran explică:

Enigma - somn usor si vise placute

| ioanaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2BQfJPUhPzw
ce zici, te mai relaxeaza putin?

auran
| auran explică:

Enigma daca cealalta te-a adorimit doar asa putin, cu siguranta la asta vei dormi tun...http://www.youtube.com/watch?v=MQkcVcKJ7Es&feature=related

auran
| auran explică:

Ioana multumesc - imi place mult pianul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-nu m-a adormit de tot.ma uitam ce sa-ti mai ofer spre ascultare. oricum..., MULTUMESC! sunt..., minunate.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Avand in vedere ca am atat de multa energie si simt nevoia sa fiu rea laughing ma bate gandul sa pun un link catre o melodie de "relaxare"... laughing... una care 100% sa va trezeasca din somn

| ioanaa a răspuns:

@pupimik, nu strica momentul asta de liniste si pacehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte buna si tie, auran, sper ca nu esti suparata pe mine(stii tu de ce) si acum intru pe youtube sa ascult ceva melodii din ce ati pus voi pe aici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fetita abia a terminat prima saptamana de clasa intai si a venit nervoasa acasa:
- Imi pierd vremea cu scoala, ii spune mamei. Nu stiu sa citesc, nu stiu sa scriu si nici sa vorbesc nu ma lasa!

auran
| auran explică:

Enigma - multumesc (nu au mers chiar toate linkurile) si chiar suna bine si Loreena
va pup pe toti si noapte buna...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu-l stric ioana..stai linistita laughing doar ca simteam nevoia sa o spun big grin laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar secret garden cum ti se pare?
http://www.youtube.com/watch?v=fd3a189vcVc
iar cat privesc link-urile, imposibil sa nu mearga. le-am incercat pe tpoate acum.si tie noapte buna, auran.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Si noi te pupam auran. o noapte cat mai frumoasa si un somn odihnitor sa ai :*

| ioanaa a răspuns:

Noapte buna tuturor. Maine e o noua zi Auran, sper sa nu mai ai aceeasi stare.