| Anonimus11111 a întrebat:

O parere despre coverul meu (ma intereseaza mai mult vocea), astept niste raspunsuri in special de la cei cu experinta in muzica (cu ureche muzicala/ solisti)?
http://www.youtube.com/watch?v=4Td1k1QRmdY

4 răspunsuri:
| LexieღLorraine a răspuns:

Sincera sa fiu, chiar a iesit bine happy. Ai o voce unica, frumoasa si speciala. Daca vrei sa iti incepi de exemplu o cariera in industria muzicala o poti face, dar bineinteles ai nevoie de inca foarte multe exercitii pentru a-ti mentine vocea sau chiar pentru a o face mai buna. Eu iti urez noroc in continuare. Tine-o tot asa big grin!

| Polaris a răspuns:

Plus pentru că White Stripes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick drake!

| svartirhimnar a răspuns:

De ce vrei să fie neapărat o părere din partea unui solist sau cineva cu ureche muzicală? Orice om cu niţel creier îţi poate analiza vocea, când vine vorba de cât de bine sună.
În fine, vocea ta nu sună rău, e ok.