| AlliceCarter a întrebat:

Oameni, voi ce credeti? Cum a murit Mike Jackson dupa parerea voastra?
1. de moarte bune
2. atac de cord
3. el s-a sinucis cu medicamente
4. l-a omorat nenorocitul de Murray
Dati-va cu parerea. Cel mai original raspuns primeste panglica

Răspuns Câştigător
| paolla_3181 a răspuns:

1. la na Mike e prescurtarea de la Michael deci a scris bine numai ca a scris prescurtat. 2 imi place si mie foarte mult Michael Jackson uite id me:baby_dangerous_4ever 3. eu nu cred ca el a murit sunt foarte multe dovezi ca el traieste asaa ca...winking

22 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

4. L-a omorat doctorul, involuntar.

| Silvia a răspuns:

Offf tu nici nu stii cum il cheamalaughing.
Michael Jacksonhee hee.
A fost omorat din greseala cu o supradoza de medicamente.Deci cred ca 4, l-a omorat nenorocitul de Murraylaughing.

| madalicious a răspuns:

S-a sinucis cu medicamente. Dar cu ajutorul lui Murray. Pentru ca am citit intr-un site [ nu mai stiu ce site] ca Michael a intrebat-o pe Lisa Marie cum a murit tatal ei Elvis Presley. Si Lisa Marie i-a aspuns : "S-a intoxicat cu pastile", iar el i-a raspuns. "Draga mea cred, ca o sa mor la fel ca tatal tau..." Discutia asta m-a facut sa cred clar ca Michael Jackson voia sa moara.

| cretzufinish a răspuns:

La momentul asta nu conteaza cum a murit sau din ce cauza, cert e ca el nu mai e si timpul, respectiv banii nu il pot aduce inapoi...

| Razvan a răspuns:

Nu deloc nenorocit doctorul Murray. El nu a facut altceva decat sa isi faca meseria.In niciun caz nu s-a sinucis nu medicamente si de moarte buna din pacate nu a murit.Deci,a facut atac de cordhappy

| Alex_7297 a răspuns:

Ar face asta vreo diferenţă? Lăsaţi omul să se odihnească-n pace!

| johnny_1840 a răspuns:

Ok, si daca nu a murit? te-ai gandit vreodata la aceasta posibilitate? laughing) jajaja

| JeSa a răspuns:

R. : 4. Moartea lui Michael Jacskon a fost "omucidere", provocată de o supradoză de Propofol, Midazolam şi Lorazepam.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

4. l-a omorat nenorocitul de Murray

| us3r a răspuns:

Michael Jackson n-a murit, e pe invisible!

| dadaina a răspuns:

Inca nu se stie sigur din ce cauza a murit artistul. Se speculeaza ca cel care l-a ucis e dr. Murray din cauza ca i-a administrat o doza prea mare de Propofol (anestezic) doza care i-a fost letala lui Michael. Deci ar fi raspunsul 4.
O sursa mai recenta din 2 martie explica mai bine ce am spus eu aici in cateva cuvinte: http://news.softpedia.com/......6311.shtml

| ale_4786 a răspuns:

In primul rad Murray nu e un nenorocit. Ce vina a avut el daca Michael a cerut o supradoza anestezie? Cand a vazut ca vin banii i-a indeplinit dorintawinking. Si ma gandesc ca si Michael era constinet ca o supradoza ii poate fi fatala. De morti numai de bine, dar scuteste-ma oh go on.

| paolla_3181 a răspuns:

1. La mana mike e prescurtarea de la michael deci a scris bine numai ca a scris prescurtat, 2. La mana si mie imi place foarte mult mj uite id meu: baby_dangerous_4ever, 3 la mana eu cred ca el traieste sunt foarte multe dovezi ca el nu e mortwinking am vz video si in scris.

| nestlebaby a răspuns:

A murit din cauza medicamentelor luate de catre Michael) si administrate(de medicul ala Murray) in nestire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

l-a omorat nenorocitul de Murray

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Hei hei hei a aparut de nu stiu cate ori la televizor sosia lui M. J si voi cred ca-i confundati, el o sa-i tina locul in continuarewinking A fost si in Romania si daca vreti sa stiti il cheama Earnest Valentino :X Asta era pentru cei care cred ca traieste. Mai era un videoclip pe mai multe site-uri cu stiri ca a iesit dintr-o masina de ambulanta parca MJ, de unde stim noi ca atunci nu a fost sosia lui happy Parerea mea e unica laughing Murray a fost devina ca l-a lasat sa ia supradoze ceea ce nu era bine, nu avea voie sa decat ce i se spunea, dar fiind The King Of POP, doar nu vreai sa i se impotriveasca lui MJ happy

| us3r a răspuns:

Michael Jackson n-a murit, e pe invisible! ce v-am spus eu.in urma cu ceva timp...mai tarziu o sa-mi dai dreptate.desi era un raspuns metaforicwinking

| crissuliki a răspuns:

Eu cred ca nu a murit. sigur a fost o inscenare.

| Alee_6805 a răspuns:

Parerile sunt impartite, eu sincer nu stiu ce sa cred.si imi vine sa plang in hohote cand ma gandesc, dar mai repede as crede ca l-a omorat docorul.

| Chrystyne a răspuns:

Imi cam place partea cu "nenorocitul" deci 4...
Dar daca traieste?
Orice este posibil in ziua de azi...

| MonkeY a răspuns:

Acuma chiar bateti joc de cel mai mare cantaret? Peace
RIP Jacko