| Szabii a întrebat:

Oare cati bani primeste PSY pentru Gangnam Style? Are deja 758.921.818 views-uri, 5.000.000 + Like si 306.000 + Dislike.

Voua va place melodia? Mie nu-mi place deloc, pot sa zic ca e cea mai mare prostia pe momentu' de fata.

4 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Ma numar printre cei 300.000 de oameni normali care au dat dislike, na...se va mai asculta o luna si dupa uita toata lumea de ea ca asa e cu muzica comerciala...

| TuRneR01 a răspuns:

Mie imi place, Te prinde daca stai sa o asculti

| Labyrinth a răspuns:

Primeşte destui. E ok melodia, e aşa, catchy.

| Alishia a răspuns:

Pe mine ma amuza de fiecare data cand o ascult, cum suna, e asa...hilar.