| aurelia96 a întrebat:

Oare puya se va schimba sau va ramane comercial?

Răspuns Câştigător
| Ove a răspuns:

Nu stiu chiar acum ascultam melodia "La Familia-Cu fruntea sus" si imi aduceam aminte cum o dadea Puya pe beat.Nu cred ca se va schimba va ramane pe comercial, pentru ca de acolo i iese banu.Sincer pacat de el.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sincer si eu imi doresc asta
dar asta e
Eu am zis ca daca si Parazitii respectiv Mafia
Se baga pe comerciala
Ma fac cocalar ^^
adica nu o sa mai am nimic de pierdut happy
TOTU' o sa fie pierdut ^^

| overdose90 a răspuns:

Pai a cam devenit comercial de ceva timp si lumea incepe sa observe asta. Si culmea ca in cantecele lui zice ca altii au muzica comerciala. Eu zic ca o data ce a ajuns asa...nu se va mai schimba.

| Joint_4006 a răspuns:

Puya nu se va schimba, poate doar cu un miracol.
A simtit gustul banilor acum gata. Mi-e dor de vechiu puya, ce mai ascultam"adevaru`gol golut"acum ce naiba sa ascult?