| Diiiiiia a întrebat:

[Ofer funda!] Am ascultat recent la radio o melodie, insa nu stiu cum se cheama.Stiu doar ca tipul care o canta folosea in refren, si chiar si in timpul melodiei,, Baby I meet you tonight,, si spunea mai multe de,, tonight,, Ma puteti ajutaaa?love struck Va roooghappy Repetbig grinau funda! Si pentru ca am o nevoie urgenta de melodie, nu numai ca ofer funda la aceasta intrebare, ci si la urmatoarele 2 intrebari ii voi oferi funda celui care o va primi pe cea de la aceasta intrebare!]

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai eu nustiuu` :))
Dar ati dau niste melodii de genul asta poate e una dintre ele`;)
http://www.youtube.com/watch?v=AlP95HVyVnw
http://www.youtube.com/watch?v=nuHp63dX0gM
sau mai bine dai tu la care vrei de aicia si poate gasesti:D
http://www.youtube.com/results?search_query=+Tonight&aq=f

| Alex_2741 a răspuns:

Cred ca era melodia asta de care zici u happy daca o canta o fata happy

Dolly Parton
Baby Come Out Tonight

| Smileee a răspuns:

Cred ca melodia se numeste "Tonight" si e cantata de Jonas Brothers.

Doar ca in melodie nu am auzit sa fie acel vers: Baby I meet you tonight, dar repeta de multe ori Tonight in a cincea si a sasea strofa :

(Tonight, tonight, tonight, tonight)
We don't have to fight tonight, tonight
(Tonight, tonight, tonight, tonight)
We just gotta try tonight
(We're gonna work this out)

(Tonight, tonight, tonight, tonight)
We don't have to fight tonight
(Tonight, tonight, tonight, tonight)
We just gotta try tonight

| Smileee a răspuns:

"Mikutza Tha`!"...nu cred ca e aceea melodia pentru ca nu este cuvantul "tonight" in acea piesa. Stiu asta pentru ca sunt fana a lui JB si ii stiu piesele big grin

| DeeDee007 a răspuns:

Jay sean-tonight