| TDGMeebu a întrebat:

OK... ce credeti despre mine?

Adica de faptul ca ascult rock big grin

Ce fire credeti ca sunt

Si oare de ce ascult rock? thinking

Nici eu nu stiu

Dar puteti sa'mi spuneti voi

Adica cei care asculta rock : de ce ascultati? laughing)

Răspuns Câştigător
| vampirika a răspuns:

Pentru mine rockul e un mod de viata si de relaxare!
multi vad rockeri intr-o lumina proasta pentru cum bine stim pe vremea lui ceausescu rockul era emblema libertatii numai tata mi-a povestit cate pobleme avea la scola ca avea plete:]]
A fuma din placere, a bea cafea din convingere si a bea alcool cu naturalete pana altii ar cadea sub masahappy
A face intotdeauna ce-ti vine, a spune intotdeauna ce crezi sau ce simti e rock\m/ capitolele huliganism, vandalism, etc, dar nu poti fi rocker fara sa fii sau sa crezi ca esti liber ca pasarea cerului... ceea ce de multe ori te face sa incalci libertatile altora
Sa urli, sa cantsi, sa faci ce vrei etcccc...love struck
Rock \m/ love struck

16 răspunsuri:
| BaddieBae a răspuns:

Nu trebuie sa si vulgar si batausi sa fii rocker sau sa te tatuezi pe tot corpu sau ai 200 de piercinguri.Nu ca as critica pe cei care sunt rockeri.Chiar imi plac. Pur si simplu eu ascult muzica rock pentru ca imi place.Si nu critic pe cei care asculta. E treaba ta ce asculti.Nu stilul de muzica pe care il asculti te caracterizeaza.

kratos
| kratos a răspuns:

Oricum esti ok daca nu asculti manele peace sign \m/. Nu te cunosc dar pari f okwinking.

| xjustfearless a răspuns:

Chiar daca asculti rock nu inseamana ca esti emo sau rockeritza. fiecare asculta muzica care ii place.eu ascult tot felul de melodii in afara de manele. mai ascult si eu rock, uneori ma linisteste alteori imi da energie

| TDGMeebu explică:

LOL... nu stiai ca : manele+rock=combinatzie fatala? laughing)

| vampirika a răspuns:

Ms de fundita >big grin

| Aly07 a răspuns:

Hey si eu ascult rock, cred ca estio fire energik dar nu pot sa te asigur 100%, doar de un lucru sunt sigur ca ai gusturi bune laughingwinking happy.

| venerra a răspuns:

Cred ca-ti place rockul din greseala si esti cam dezorientata...
pentru mine rockul inseamna eliberare, arta, un mod de exprimare... îl ascult pentru ca imi alina sufletul iar fara aceasta muzica n-as fi existat, deci rockul e viata mea.
uite http://www.revistanoinu.com/Calatorie-spre-abisurile-muzicii-rock.html
pa!

| Psycho a răspuns:

Ce credem despre tine? sincer, crezi ca intrebarea asta are vreun sens? raised eyebrows
stii cum sta treaba? exista 2 categorii de oameni care asculta rock:cei carora chiar le place si cei carora li se pare cool si la moda. vor sa iasa-n evidenta si sa fie mai diferiti, mai altfel decat restul lumii. dar nu fac decat sa-si scoata-n evidenta prostia.la fel cum faci tu acum.
nici tu nu stii de ce asculti rock?! mda. exact ce spuneam. rolling eyes banuiesc ca e clar pentru toata lumea, nu?

| Psycho a răspuns:

Vezi? si venerra si-a dat seama.

| Oktavian a răspuns:

Eu nu ascul rock dar cred ca esti o fire energica si capabila si nu in ultimiul rind inteligenta!

| blackcat_3605 a răspuns:

De obicei rockerii sunt iubitori de arta, de frumos, sociabili, cu bun gust, inteligenti.
Oricum daca asculti rock, din start esti mai speciala happy
De ce asculti rock?hee hee
Poate pentru ca te-ai luat dupa alti prieteni sau cineva din familia ta asculta rock.
Oricum f bine pentru tine big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Cum ce impresie sa ti faci despre o persoana care asculta rock. Banuiesc ca noi astia care ascultam rock suntem iubitori de frumos, avem multe calitati, suntem speciali. Insa cred ca cei ce asculta manele sunt mult mai smecheri decat noi, pentru ca ei sunt unikti, jmecheriti, shucariti, versati si cel mai important mondiali smug

| anna01 a răspuns:

Rock+manele-perfect antagonice din orice punct de vedere.Bravo ca asculti, probabil simti nevoia de un alt stimulent audio sau te-ai saturat de muzica prea banala de la tv.Ascult pentru ca mi se potriveste si nu ma plictiseste, e genul care ma reprezinta, o marca a pesonalitatii mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce parere ai despre mine ca imi place ciocolata? are vreo relevanta? nu ai cum sa iti dai cu parerea astfel fata de o persoana.

| catalinbanc a răspuns:

Buna. hei ce daca asculti rock... asculti rock pentru ca iti place si eu ascult rock si nu doar rock asc cam d`toate, fiecare asculta ce muzica ii place asa ca \w/

| georgitzzy a răspuns:

\m/ esti tare daca asculti rock
Pentru mine rockul inseamna relaxare si ma face sa uit de tristete si de toate problemele
Rock inseamna a fi uh insuti si inseamna si "piatra" pentru ca te face puternic emotzional
Cred despre tine ca esti OK si iti zic so ti tot asa