| tanaseandrei a întrebat:

Pai poate suna ciudat...Dar am auzit o melodie de doua ori prin cluburi, am incercat eu sa scriu versurile dar nu inteleg nimic.Ideea e ca melodia e regge nu ca nu stiu eu engleza, si in galagie si altele nu pot sa descifrez ce zice.Ma rog pe refren canta o tipa si zice ceva de genu;:Ready for hawaii, sau for your wife...sau ma rog. Daca stie cinevabig grin

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Nu zice nimic din ce ai zis tu dar melodia se numeste Casablanca. Cu placere

| tanaseandrei explică (pentru valentino52):

Gresit.NU se numeste asa.

| valentino52 a răspuns:

Eu tot o aud in ultimul timp prin cluburi si zice "I think i left the love of my life " ce se asemana cu for your wife. Ma rog.