| Gizăz a întrebat:

Pastila muzicală de azi:

http://www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU&ob=av2e

Răspuns Câştigător
| NinaWoolf a răspuns:

Glen Tipton is a killer!

This song sounds like the doom theme. ^^
I love it!

4 răspunsuri:
| sweetale12 a răspuns:

winking super

| carminaburana43 a răspuns:

Fainhappy! Mistohappy! Ma mir ca mai exista tineri care asculta muzica rock a anior '80 de pe vremea meahappy! Distractie placuta tuturor ce stiu sa savureze aceasta muzicahappy!

Apache
| Apache a răspuns:

Carminaburana43-pai daca este muzica advarata de ce sa nu o ascultam?

| Gizăz explică:

@apache: Masa nu oferă obiectivitate ci mai degrabă prezintă un monument uriaş de ignoranţă, superficialitate şi prostie lucie; de-aia e şi maleabilă.
„Muzica ţine de gusturi" e un clişeu penibil. Ceea ce ascultăm ne defineşte ca oameni, spune ceva despre cum gândim şi suntem.

Ascultând jeguri gen house, rap de 2 bani, manele etc arată ceva despre noi, ceva superfluu.