| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce se bazeaza succesul lui Lady Gaga printre pustani?

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Faptul ca a iesit cu ceva original pe care oamenii nu l-au mai vazut de mult. Dar nu ea a inventat stilul asta.Prin faptul ca are tupeu, ca se imbraca extravagant, ca are melodii misto, ca e cam obsedata de sexlaughing Prin faptul ca stie mereu cum sa socheze si sa iasa in evidenta. exemplu costumatia de la VMA, si in concertul in care nu purta chiloti si se vedea un penis. Dar ea nu e hermafroditawinking

| psiholoaga a răspuns:

Pare dusa cu pluta si asta prinde la adolescentii carora le place sa se creada deosebiti, non-conformisti, iesiti din comun. Rezoneaza cu imaginea ei de scena.

| perfect a răspuns:

E "porno", extravaganta si bisexuala...

| Alex_9506 a răspuns:

Pe vestimentatie si videoclipuri provocatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| cripistinna a răspuns:

Extravaganta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pe extravaganţă, mie îmi place de ea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady Gaga este intr-un oarecare fel dragutza..Imi place muzica ei.Printre pustanti practic ea se bazeaza pe melodii.Cu cat mai exagerate cu atat mai bine (Ex.Lady Gaga-Paparazzi)Mie mi se pare o melodie foarte exagerata.PWP

| rozalia25 a răspuns:

Pe inocenta si naivitatea lor.