| ingeras14 a întrebat:

Pe cine preferati Puya sau Alex:D? http://www.youtube.com/watch?v=KsXVVm3CtpE

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Din punct de vedere muzical, Alex.

29 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Vad ca acum incep intrebarile de gen pe care preferi.Nu exista zi fara intrebari xerox? Puya-a scos o melodie misto ca altfel mai nimeni nu stia cine e...decat asa din auzite, iar Alex chiar arata bine si canta dragut.

| SweetCandy a răspuns:

Alexhappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nici unul. Ambii nu au treaba cu muzica.

| annda a răspuns:

Puya pentru ce era inainte. Alex e doar un pitic cu fite. big grin

| alle_1861 a răspuns:

Amandoi canta frumos. love struck

| Flav a răspuns:

Ce-s cu comercialii astia?

| Silvia a răspuns:

Melodia imi placelove struck
Si...amandoi au voce, hai sa nu fim rautaciosi, puya a scos in 2009 cred ca hit`ul anului, si melodia asta cred ca va fi un hit, e destul de bunawinking... mie imi place de amandoi...hai sa zicem puya pentru ca are niste ochi superbilove struck

| Miяu a răspuns:

Alex love struck:X

Răspuns utilizator avertizat
| hândel a răspuns:

Nu-mi place vocea lui Alex DELOC. Il prefer pe Puya.

| Guitarlove a răspuns:

Il prefer pe ALex

| Klara a răspuns:

Alex e un cocalar care canta naspa,
Puya e genial (si frumos, si canta suuuper )
:X
Deci... Puya smug

| teopinkrose a răspuns:

Puya :X pentru ca imi place cum canta :X Si Alex canta bine... dar tot Puya e mai tare :X

| Bishop a răspuns:

Alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex fiindca puya e genul de baiat pe care ii urasc..in general urasc rapp-erii...

| oana_1897 a răspuns:

Il prefer categoric pe Alexxx....so sweet

| dadaaaaa a răspuns:

Alex. e mulllt mai dragut

| ary_7157 a răspuns:

Puya :d

| annishka a răspuns:

Alex :X bineinteles

| Elena97M a răspuns:

Doi prosti...

| ingeras14 explică:

Puyabig grin... da tu pe cine preferismug?

| Nastia a răspuns:

Puya cand am nervi pe viata, alex cand vreau sa dansez alex.

| ingeras14 explică:

Eu pe amandoiwinking...Si totusi ce aveti, am pus doar o intrebare, de ce ati votat majoritatea raspunsurilor stupide? Stupide sunt alea care spun ca ei nau nici o treaba cu muzica si ca sunt prosti... Dar daca nau nici o treaba cu muzica cum spuneti voi de ce sunt asa faimosibatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult AleX dar si Puya e coOl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult alex este super puya nu mai este la moda stiu asta pentru ca mama lucreaza acolo asa ca stiu totce e in pas cu moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.il urasc pe puya findca face ce zice producatorul
2.imi place de alex ca canta frumos si este comercial
3.(nu zic ca puya nu e comercial)dar il urasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer pe puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya happy

| salajeanul a răspuns:

Alex!
muya e un ratat...