| uAme a întrebat:

Pe mine Rihanna m-a surprins cu noua ei melodia in featuring cu Mikki Ekko, "Stay". Dar mi-a pus si-o intrebare: cum e primita de public? Voua va place? Si daca da/nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| duuh a răspuns:

Nu am mai auzit de melodia asta inainte, dar oricum e la nivelul asteptarilor mele. Nu imi place, este, cum a mai spus cineva, plictisitoare.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu nu este genul meu de muzică!
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| ComatoseWine a răspuns:

Plictisitoare.Imi place doar cum a iesit video-ul.Ma asteptam la ceva mai superficial de la ea.O canta bine live...e ok

| Stefanyax0 a răspuns:

Mie îmi place. happy