| anonim_4396 a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota ii acordati melodiei "Thinking Out Loud" a lui Ed Sheeran?

Răspuns Câştigător
| laramistigan27 a răspuns:

Acum ca am facut acest efort supraomenesc si am ascultat 5 secundoaie pot spune doar atat:.....mai bine ascult manele decat asta(si cum n-o sa ascult niciodata manele) laughing Raman la parerea mea, cresc nota doar cu 8, 8.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

| Neo12 a răspuns:

7, în comparaţie cu I see fire, nu s-a ajuns la acelaşi nivel, se poate mai mult.

| laramistigan27 a răspuns:

0,2 naaaaaspa de toooooot.O sa-ti dau un raspuns si dupa ce o ascult. laughing