| poesia a întrebat:

Pe youtube nu imi mai apare linkul melodiilor in dreapta.stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Youtube nu mai dispune de optiunea aia. De acum vei fi nevoita sa selectezi optiunea "Share" din josul videoclipului sau si mai simplu sa copiezi link-ul direct din browser.
O zi buna! happy

6 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Linkurile la clipuri sunt acum la butonul "Share"

| mecfoy a răspuns:

Nu or exista, sau o fi de la browser. Altcumva nu imi explic! happy

| Fifi a răspuns:

Nu stiu de ce, dar apare oricum sus pe bara aia unde trebuie sa scrii : www. sau http://. si il copiezi direct. e acelasi;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat