| Deaad a întrebat:

Pentru astia cu metalul, trupa romaneasca de melodic death metal! Can't believe this!
Cum vi se pare?
https://www.youtube.com/watch?v=x6hDLHeSwQI

Răspuns Câştigător
| Duku99 a răspuns:

Hmmm... Raven Tears? Nu am mai auzit de ei. Chitaristul isi face treaba si imi place la nebunie vocea tipului care canta. Growluri orgasmice. Foarte tare. \m/

15 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Not bad :)
https://www.youtube.com/watch?v=ROMifxECpW0
Asta e trupa mea preferata din Romania. Poate ii sti.I-am vazut live. Au fost geniali.

| Deaad explică (pentru mODIN):

Ce tare ar fi sa merg si eu la un concert. Tare mi-as dori.Pacat ca nu se poate momentan.
Fac treaba foarte buna romanii in materie de metal.Se pare ca muzica buna nu a murit inca in tara noastra.

| mODIN a răspuns (pentru Deaad):

Intebare:Cati ani ai?

| Deaad explică (pentru mODIN):

14.Tu cati ani ai?

| mODIN a răspuns (pentru Deaad):

15.Cum de nu ai mers la nici un concert pana acum?

| Deaad explică (pentru mODIN):

Pai nu am posibilitatea.Nu partea financiara, dar nu am cu cine sa merg.Pur si simplu.Si normal ca daca as merge singur nu m-ar lasa ai mei.DOar nu as merge cu maicamea sau cu taicame-o care imi zice sa nu mai ascult rock ca ma prosteste.laughing

| Deaad explică (pentru mODIN):

Dar o sa ajung eu in viitorul apropiat si acolo.
Mi-ar fi placut sa ma duc la Amon Amarth pe 27 sau 28 iunie.Dar se mai arata ocazii.

| mODIN a răspuns (pentru Deaad):

Chiar nu ai nici un prieten rocker?

| Deaad explică (pentru mODIN):

Prieten rocker!? Pf! Nu, nu am nici un prieten rocker.Tot cercul meu de prieteni asculta chestii de astea, connecte-r, bug mafia, andra etc.Nu ii judec dupa genul de muzica, dar nu e nici unul care sa asculte rock.Nu am eu norocul asta. Odata am intalnit un ''rocker'' dar era un jeg de om.De asta, nu genul de muzica ne defineste ca persoana.

| mODIN a răspuns (pentru Deaad):

Uite ce trebuie sa faci:Te duci o data la un club de rock.Trebuie sa ai ceva de genu prin preajma. Daca crezi ca nu informeaza-te bine ca la mine sunt 3 de care nu stiam.Acoo fa-ti prieteni rockeri. Poveste incheiata.Crede-ma sunt cel mai antisocial om din lume si am cunoscut in jur de 15 oameni in 2 concerte.PSbig grinin ce judet esti?

| Deaad explică (pentru mODIN):

Giurgiu.

| mODIN a răspuns (pentru Deaad):

Pe acolo nu e nici un club de rockeri?

| Deaad explică (pentru mODIN):

Stii,eu zic ca mai bine vin ei singuri.Adica prefer sa nu imi fac prieteni manual.La liceu voi gasi pe cineva care sa asculte acelasi gen de muzica ca si mine.Iar la concerte voi merge cand voi avea posibilitatea.Imi pare bine ca am conversat cu tine.Ma bucur ca se gasesc oameni care stiu ce e aia muzica pe TPU.
https://www.youtube.com/watch?v=rRsdU-kh_pw \m/

| Vans a răspuns:

Timişoreni de-ai mei huehue

| Metalheadforever666 a răspuns:

Tare! Merita sa-i asculti.