| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Pentru cei care asculta Power Metal,si nu stiu formatia asta, aprofundati :
http://www.youtube.com/watch?v=bhEmAvZBFUs
Cam toate-mi plac din albumul asta, celelalte albume nu le-am ascultat inca.
Enjoy...

Răspuns Câştigător
| Solsagan a răspuns:

Aici ai fost ceva de genul :
,, Vă luminez eu, pricăjiţilor care vă daţi ascultători de metale grele. Puterile mele mistice îmi spun că voi nu ştiţi ce-i ăla power metal de calitate şi de aceea am decis eu să vă prezint ceva ce nu ştiaţi; eu sunt cel care a descoperit asta şi să vă închinaţi mie! "
Nu ţi se pare că te crezi cam superior pentru că asculţi ce asculţi?
P.S : Melodia nu sună rău.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Solsagan):

laughing
Era doar o recomandare...frate...

| Salahadin73 a răspuns (pentru Solsagan):

laughing

| Delicacy a răspuns (pentru Solsagan):

rolling on the floor))))) eşti amuzantă

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Power metal? Neh, nu prea ma atrage.
Daca tie iti place, te sfatuiesc sa incerci asta:
http://www.youtube.com/watch?v=Hiu1hPdJk-Y

| BeyondTheDarkSun explică (pentru LastChance):

Lol,asta era urmatoarea melodie in playlist laughing
Thanks, anyway.

| RockNbeer a răspuns:

Cand foloseste vocea clean, am senzatia ca ascult thema unui desen animat...imi place laughing.

| KristalPop a răspuns:

Superbă piesa, dar oare de ce îmi apare la recomandări Inna şi Alex Velea?! thinking

| BeyondTheDarkSun explică (pentru KristalPop):

Inseamna ca cineva a ascultat asa ceva pe calculatorul tau.Ai parinti, frati, bunici care iti utilizeaza computerul, si asculta "artistii" respectivi?

| KristalPop a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu, nu utilizează nimeni altcineva calculatorul meu. Aaa. laughing Gata, ştiu!
M-am uitat la un video Laba Band. Acum mi-am amintit.

| Delicacy a răspuns:

Mulţam!
Enjoy you too...
http://www.youtube.com/watch?v=OIGglZHkPbM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ascult power metal. Singura trupa care imi place este Blind Guardian. Piesa mi se pare ok.

| Aneke a răspuns:

Foarte faina melodia.