| LadyInBlack a întrebat:

Pentru cei care asculta rock. Ce parere aveti de Anette Olzon de la Nightwish? Canta mai bine Tarja sau trupa este perfecta si cu Anette? Voi pe cine preferati?

Răspuns Câştigător
| redruM a răspuns:

Anette nu va reusi niciodata sa ajunga la performantele Tarjei.Eu cred ca perioada in care Tarja a fost vocalista este perioada de glorie Nightwish

9 răspunsuri:
| Forcas_9823 a răspuns:

E perfecta oricumbig grin. Dar e mai buna un pic cu Anette.

| ArcAnna a răspuns:

Clar nu canta mai bine ca Tarja.Anette nici nu arata ca o rockerita adevarata.arata destul de normal

| TheDarkEmpire a răspuns:

Nighwishthinking, nu mi-au placut niciodata. Ii bag in aceeasi punga cu Linkin Park.

| LastChance a răspuns:

Niciodata nu mi s-a parut o trupa buna. Bine, nici nu am ascultat multe melodii de la ei, dar daca nu mi-a placut, nu mi-a placut, dar cu Anette asta au dat-o in bara rau de tot.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sincer,o prefer pe Tarja

| EnterSandman a răspuns:

Ia gura aici ma, Marco Hietala tine trupa in picioare, fara el Nightwish nu au nici pic de valoare.el e adevarata voce.ascultati coveru care l-am pus mai sus

| OtvloveR a răspuns:

Cand trupa era in glorie, tarja se potrivea perfect.acum ca anette si'a facut aparitia, cu stilul ei mai liber si cu vocea mai tranda, revenirea e mai mult decat asteptata.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Le stiu pe amandoua persoanele foarte bine si sunt de parere ca tarja turunen canta mult mai bine decat anette.