| DxSmekerDx a întrebat:

Pentru cei care se uita la " Shake It Up " : e un episod in care " sisi", " roki " si " Tay " fac echipa intr-un concurs. Concureaza impotriva " Buldogilor ". inainte sa inceapa sa concureze prietenul lui Roki si Sisi, si fratele lu Sisi fac ceva numere de " magie si spun ceva poante ". Mie imi trebuie sa stiu melodia pe care danseaza Roki, Sisi si Tay. ( verific raspunsurile si care e primul si cel bun ii dau funda ). Multumesc

Răspuns Câştigător
| Stardust_3152 a răspuns:

Se cheama We Right Here de la Varisity Club. big grin

3 răspunsuri:
| oksomebodyok a răspuns:

Shake It Up - Were Right Here
http://www.youtube.com/watch?v=eF-f1PLiDLk
si daca mai doresti cateva
Shake It Up - It's Alive(asta e super)
Shake It Up - Breakout
Shake It Up - Bling Bling (Not Official)
Justin Starr - I'm Not Too Young To Feel This Way - Full Version!
Shake It Up - Watch me
Shake It Up - Scratch ( cantata de BG5)

| MasterGoldX a răspuns:

Varsity Club - We Right Here [http://www.youtube.com/watch?v=Ejn70sfxY9A]

| carol1109 a răspuns:

O gasesti pe www dxsmekerdx ro