| low.edit a întrebat:

Pentru cei ce s-au uitat la primul episod din "cameleonii"pe acasa tv. cum se numeste melodia din sala de clasa.care incepe cu venirea lui solange in sala de clasa.thinking suna destul de bine.happymultumesc!

36 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Asta ma intrebam si eu sa stii. nici eu nu stiu. daca ai aflat raspunsul zi-mi si mie plzzz

| chucky_8545 a răspuns:

Nu am vazut primul episod, da' banuiesc ca te referi la Belinda-Lolita, inca nu a aparut toata...
Daca nu e asta, poti sa-mi spui macar 2-3 cuvinte din versuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda mi religion, insa nu o am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KFGocjTOv50&feature=related
asta e tot ce am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ceva eu il ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi si mie cum se numeste mel de la final? o caut de cateva zile si n-o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belina-sel de mi piel cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uit la cameleonii si imi place la nebunie dar din pacate nici eu nu am vazut primul episod da cred ca a fost interesant pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut primul episod si nu stiu dar ma uit la celelante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tan feliz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia cand incepe cameleonii?
}
raspundeti-mi rpede pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda-lolita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ep.cameleonii as vrea sa intru si eu in film. Ii ador pe cameleoni. Va iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar sa stii ca mie tot imi pl deci ulises e foarte dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CherryBoomDya poti sa-mi spui si mie cum se numesc melodiile de la inceput si cea de la sfarsit de la cameleonii. Te rog frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu urmaresc.Este super filmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am putut sa ma uit la primul episod dar banuiesc ca e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda lolita. intr-adevar, nu a aparut toata. uite aici un link cu o parte din ea : http://www.youtube.com/watch?v=eVV6W3YzZow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste sal de mi piel si o canta belinda... app este vreun fan club cameleonii? e super filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pee wee- rempecabezas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda-wacko doar ca e instrumental.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care îi intreseaza despre cameleones (cameleoni) a spun că melodi de la inceput se numeste sal de mi piel
http://www.youtube.com/watch?v=OTZ17EA13Ao
daca va intreseaza
si daca va intreseaza toata melodia...fiți atenți...:
http://www.youtube.com/watch?v=A5JwzeTJ3J8
E TOATĂ! DACA VA INTRESEAZA SI ALTELE CAUtati pe youtube belinda si vezi gasi melodii misto
va recomand
-luz sin gravedad
-utopia
-bella traicion
-ni fraud ni tu mama
-angel
-es deverdar
sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi si eu, ma uit dar nu stiu ca o caut si apropo care stie mel din cameleoni va rog sp si mie si mai e ceva asc pee wee tan feliz iresistible quedate como un camaleo rompecabesas asc ca sunt 5 mel super pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as vrea sa iti sp sa te sjut dar nici eu nu stiu:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Se numeste "Sal de mi piel" de Belinda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda canta melodia cand ancepe "belinda sal de mi piel"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ojos de cristal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Religion