| low.edit a întrebat:

Pentru cei ce s-au uitat la primul episod din "cameleonii"pe acasa tv. cum se numeste melodia din sala de clasa.care incepe cu venirea lui solange in sala de clasa.thinking suna destul de bine.happymultumesc!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postilor

| AdellaAdella a răspuns:

Si eu ma uit la cameleonii! E super tare, dar sincer nu stiu decat melodia de inceput si sfarsit pe care o canta belina si poncho! Scuze

| 123d a răspuns:

Nu stiu.

| pissy03 a răspuns:

Se numeste wacko este instrumental...

http://www.youtube.com/watch?v=OaZsp1XHzoc

| kristine a răspuns:

Unde pot vedea secvente din primul episod? confused... ca vr fff mult sa vad ca sigur a fost tare :X:X:X:X:X

| kristine a răspuns:

Pe ce site pot sa vad secvente din primul episod? ca vr fff mult sa vad ca sigur a fost fff tare crying... am cautat dar n-am gasit... sad