| Mihai1972 a întrebat:

Pentru cunoscatori. Ce parere aveti despre chitara asta? http://www.fly-music.ro/......ce-bk.html As dori sa ma apuc de chitara, cu toate ca am 18 ani, credeti ca este prea tarziu sa invat? Nu vreau raspunsuri rautacioase! Multumesc! Dau funda celui mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| annaangel17 a răspuns:

Chitara de asta am si eu..Numai ca am dat doar 500 lei pe ea.Eu zic ca e destul de bine sa te apuci acum..numai ca trebuie sa te cam grabesti sa inveti repede

| Mihai1972 explică (pentru annaangel17):

Am gasit si eu pe un site la 450, dar nu contine husa si tuner-ul electronic! Este buna chitara? Esti multumita de ea? Daca sti undeva mai ieftin da-mi un link te rog! Mersi frumos!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Mihai1972):

Da,chitara este bună din absolut toate punctele de vedere, am avut ocazia să ma joc şi eu pe una acum ceva vreme, şi sună mai mult decât bine.

| annaangel17 a răspuns (pentru Mihai1972):

Sunt foarte multumita de chitara mea, numai ca ea are si tuner-ul electronic si husa, 500 de lei (era la oferta). Diferenta este ca m-am dus personal si am comparat-o...