| iGabytza a întrebat:

Pentru fanii BIGBANG, 2ne1 si in general ca-pop... ce credeti nu ati vrea si voi postere si articole cu artisti talentati din Coreea? Eu vreau dar nu stiu cum sa fac asta realitate, ce credeti sa trimit mesaj la popcorn si bravo si celelalte revise? VA CER AJUTOR. Sa introducem romanii in ca-pop pentru ca meritabig grin

Răspuns Câştigător
| casy_5467 a răspuns:

Eu as vrea la nebunie adica sunt fan ca-pop si voi fi mereu., iubesc 2ne1, bigbang,dbsk, shinee, kara, snsd si inca multe.doar ca nu cred ca este posibil adica desi sunt cateva sute de fani ca-pop in Romania rari sunt printre editori de reviste si nu cred ca este posibil,daca nici pe mtv nu apar, vrem sa apara in bravo, popcorn sau alte, nu cred ca este posibil. desi este rusine pentru ca ca-pop sunt mai talentati decat romani si merita mai multa atentie deca ei. scuze stiu ca nu este un raspuns si ca nu te.am ajutat dar daca cineva poate chiar vreau sa iti raspunda si sa ne dea o posibilitate.:-

3 răspunsuri:
| iGabytza explică:

Scuze pentru ca-pop dar nu ma lasa sa editez...

| CubDeGheață a răspuns:

Si eu imi doresc tricouri, insigne...dar va mai dura ceva pana cultura coreana si muzica coreana vor fi iubite sau cunoscute in Romania :-

| BIGBANGvip a răspuns:

A aparut site'ul in limba romana pentru fanii BIGBANG http://bigbang-romania.blogspot.com/ :X:X:X:X:X:X