| BCoMichael a întrebat:

Pentru fanii Naruto:
Mai stiti cantecul asta? :x
http://www.youtube.com/watch?v=hfMHwO5n7Ok&feature=relat ed
Frumoase vremuri din Naruto

6 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Sper ca sfarsitul anime-ului sa fie prin 2016 xD nu vreau sa se termine acum :X.

| BCoMichael explică (pentru Zendaa):

Kishimoto a spus ca a terminat seria naruto shippuden
nu mai sunt multe episoade...

| Zendaa a răspuns (pentru BCoMichael):

Poate el a terminat dar manga nu e postata si ea e cu mult inaintea serialului...deci mai este.

| BCoMichael explică (pentru Zendaa):

Daca a spus ca a terminat si abia apare ep-ul nou atunci e logic ca nu mai este mult,
PS: Manga cuprinde parti mai mici dintr-un episod deci numarul este intotdeauna mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... happy imi aduc aminte cand eram mica ma uitam la ele in fiecare seara

| alex9569 a răspuns:

Da imi aduc aminte laughing) da mai sunt multe ep cred ca mai tine un an sau 2 pentru ca abia acum a inceput razboiu si naruto trebuie sa devina hokage deci mai sunt destule ep :X